Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

Zawody Klubowe 2017

25 kwiecień 2017

Gotowi na rozpoczęcie sezonu?

Aby tradycji stało się zadość i sezon wspinaczkowy mógł rozkręcić się na dobre, musi nadejść ten wyjątkowy dzień – dzień zawodów klubowych. Już teraz zapraszamy wszystkich klubowiczów, kursantów i sympatyków na jedyne w swoim rodzaju, całkowicie towarzyskie, w pełni amatorskie i zupełnie niekomercyjne zmagania wspinaczkowe KW Katowice.

Wydarzenie rozpocznie się 20 maja i będzie miało podobną do ubiegłorocznej, chociaż lekko odświeżoną formułę. Do udziału zachęcamy wszystkich chętnych bez względu na poziom wspinaczkowy.

Startujemy w dwuosobowych zespołach, w jednej z trzech kategorii (żeńska, męska lub mieszana). Wspinać się będziemy na Okienniku i kilku sąsiednich rejonach. Specjalne topo wraz z punktacją zostanie wkrótce opublikowane.

Regulamin zawodów oraz ich szczegółowy przebieg dostępny jest na klubowej stronie w zakładce Klub-> Zawody klubowe-> Okiennik 2017 (http://kw.katowice.pl/informacje-ogolne-i-173.html) oraz na facebooku (https://www.facebook.com/events/1286817298105378/)

Wieczorem zapraszamy wszystkich na finał zawodów i ognisko, które odbędzie się pod Okiennikiem Wielkim w Zawierciu – Skarżycach.

Ostatnim akordem imprezy będzie coroczna czasówka z obciążeniem, na którą zapraszamy w niedzielny poranek.

 

PS. Fireball zapłonie ;)

Tagi: Klub Wysokogórski w Katowicach, Ognisko, zawody
Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2018 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group