Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

Sekcja Wspinaczki Sportowej KW Katowice w sezonie zimowym 2013/2014

01 wrzesień 2013

Trwa nabór do Sekcji przed sezonem zimowym 2013/2014 wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Pakerni:

http://pakernia.kw.katowice.pl/pages/posts/sekcje-sportowe-w-sezonie-ladowniczym--20132014---szczegoly-480.php

 

 

 

Sekcja Wspinaczki Sportowej KW Katowice skupia w swych szeregach osoby, które chcą wspinać się sportowo w skałkach i na zawodach. Poziom nie ma większego znaczenia, ważne jest to, abyś chciał ciężko pracować i systematycznie podnosić swój poziom.

 

Zajęcia Sekcji jak dotąd odbywały się dwa razy w tygodniu na klubowej Pakerni, od listopoada do kwietnia, od tego roku mamy zamiar prowadzić również zajęcia na innych obiektach (Poziom 450 lub nowy Progres).

W cenie Sekcji jest uwzględniony również miesięczny karnet na naszą ściankę oraz profesjonalna rozpiska treningowa na pozostałe dni.

Dodatkowo gwarantujemy, że jeśli wcześniej nie miałeś się z kim wspinać, to u nas nie będziesz narzekał na brak ekipy do wspinania. Jednak najważniejszym naszym atutem jest niepowtarzalny klimat, tworzony w długie zimowe wieczory przez pozytywnie zakręconych ludzi tonących w oparach magnezji. Przez kilka lat działania Sekcji wychowaliśmy od ,,zera" cała grupę wspinaczy, którzy obecnie osiągają w skałach świetne wyniki.

Sekcje prowadzi Łukasz Dębowski, instruktor wspinaczki sportowej, mający na swoim koncie 16- letni staż wspinaczkowy i 5- letni staż trenerski. Wciąż reprezentuje wysoki poziom sportowy (VI.6+ RP, 7c+ OS).
Szczegóły dotyczące ceny oraz tego na jakich obiektach i w jakich godzinach będą prowadzone treningi zostaną podane wkrótce. Można jednak już zgłaszać chęć udziału w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kontakt:
lukasz.debowski@kw.katowice.pl
Tel. 608467425

 

 

 

 

 
Tagi: Instruktorzy, klub, Sekcja
Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2019 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group