Wyszukaj na stronie
Masz już konto? Zaloguj się!

FAQ

19 grudzień 2018

Czy 1260 zł to całkowity koszt szkolenia?

W tej sumie mieszczą się wykłady oraz sprzęt i opieka instruktora w czasie szkolenia praktycznego. Należy uwzględnić jeszcze koszty dojazdu i pobytu w skałach. Czasem jest możliwość zabierania się w skały samochodem instruktora (nie należy to jednak do jego obowiązków) lub z nowymi znajomymi z kursu i Klubu – to świetna okazja do zawierania znajomości. Mieszkanie w skałach jest w zasadzie darmowe (śpimy najczęściej pod własnymi namiotami, pod skałami czy wręcz pod gołym niebem), pozostaje jeszcze oczywiście kwestia posiłków.


Kiedy będą się odbywały wykłady? Czy będą powtarzane? Czy muszę brać we wszystkich udział (mam dodatkowe zajęcia, które mogą kolidować)?

Zajęcia odbywają się przeważnie w dwóch grupach, pierwsza ma zajęcia w  poniedziałki i czwartki, druga we wtorki i piątki w godz. 18.00-19.30. Obecność jest obowiązkowa, nie będziemy oczywiście podchodzić do tzw. nieusprawiedliwionych nieobecności w sposób fundamentalny. Wykłady raczej się nie powtarzają, choć zależy to od ostatecznej ilości chętnych. W każdym przypadku zapraszamy na spotkanie inauguracyjne.


Czy po skończeniu szkolenia kursant zatrzymuje dla siebie jakiś sprzęt?

Zatrzymuje wiedzę i przeważnie miłe wspomnienia.


Czy osoba w wieku 16 lat może wziąć udział w kursie?

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w kursie za pisemną zgodą obojga rodziców lub prawnych opiekunów podpisaną w obecności kierownika kursu. Warunek osobistego spotkania lub rozmowy telefonicznej będzie bezwzględnie egzekwowany.

 

 

 

Kontakt | Polityka prywatności | Media | Stara wersja strony | Konto klubu | Konto Pomnikowe

Copyrights © 2010-2019 Klub Wysokogórski w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group